Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Wczasy Odchudzające w Termach

Zdrowe i Skuteczne odchudzanie

Myśl o odchudzaniu pojawia się u nas najczęściej wieczorem, zwłaszcza po kalorycznym obiedzie. ..

Każdy ma swój cel odchudzania – chcemy mieć zgrabne sylwetki i czuć się lekko, chcemy mieć jeden podbródek, a może to już niezbędne przed wyjazdem nad morze. Ale jeden cel jest wspólny – początek nowego, zdrowego stylu życia!

Otyłość i nadwaga to są czynniki, które sprzyjają ujawnieniu się i nasileniu wielu chorób narządu ruchu, układu krążenia i innych. Odpowiednia waga ciała jest nie tylko modą czy estetyką, ale ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej.

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę pobytów zdrowego i skutecznego odchudzania w najlepszych kurortach SPA pod opieką specjalistów: lekarzy, dietetyków, trenerów fitness. Podstawą każdego pakietu „Wczasy odchudzające”  w SPA jest analiza składu ciała pod czas badania wstępnego, wyznaczenia indywidualnego programu leczniczego zawierającego kurację dietetyczną i ruchową oraz specjalne zabiegi ukierunkowane na likwidację zdrowotnych skutków otyłości. Końcowe badanie lekarskie będzie zawierać rekomendacje specjalistów jak prawidłowo przeprowadzić kurację odchudzającą po powrocie do domu.