Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Wczasy Odchudzające w Termach

Zdrowe i Skuteczne odchudzanie

Myśl o odchudzaniu pojawia się u nas najczęściej wieczorem, zwłaszcza po kalorycznym obiedzie. ..

Każdy ma swój cel odchudzania – chcemy mieć zgrabne sylwetki i czuć się lekko, chcemy mieć jeden podbródek, a może to już niezbędne przed wyjazdem nad morze. Ale jeden cel jest wspólny – początek nowego, zdrowego stylu życia!

Otyłość i nadwaga to są czynniki, które sprzyjają ujawnieniu się i nasileniu wielu chorób narządu ruchu, układu krążenia i innych. Odpowiednia waga ciała jest nie tylko modą czy estetyką, ale ważnym elementem profilaktyki zdrowotnej.

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę pobytów zdrowego i skutecznego odchudzania w najlepszych kurortach SPA pod opieką specjalistów: lekarzy, dietetyków, trenerów fitness. Podstawą każdego pakietu „Wczasy odchudzające”  w SPA jest analiza składu ciała pod czas badania wstępnego, wyznaczenia indywidualnego programu leczniczego zawierającego kurację dietetyczną i ruchową oraz specjalne zabiegi ukierunkowane na likwidację zdrowotnych skutków otyłości. Końcowe badanie lekarskie będzie zawierać rekomendacje specjalistów jak prawidłowo przeprowadzić kurację odchudzającą po powrocie do domu.

Zapisz się aby otrzymać newsletter

Zyskaj 25 zł na rezerwację!

FreshMail.pl