Baseny termalne – Gorące źródła

Baseny Termalne na Słowacji to doskonały pomysł na jednodniowy wypad, weekend, a także na dłuższy pobyt z wodną rozrywką w roli głównej. Wyjątkowy kompleks jaki stanowią słowackie termy zapewnia świetne warunki dla osób w każdym wieku.
Termy w Słowacji to liczne baseny wewnętrzne oraz otwarte, jacuzzi, bicze i masaże wodne, brodziki, strefy dla dzieci, a także szeroka oferta usług dodatkowych, takich jak SPA, restauracje czy obiekty sportowe.

Oferta basenów termalnych, kąpielisk, aquaparków i uzdrowisk na Słowacji jest bardzo duża.
Różna lokalizacja, inny skład wody termalnej, najróżniejsze atrakcje wodne, odmienne działania lecznicze wody.

Nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzenie każdego obiektu osobiście pozwoli doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego ośrodka w Słowacji z basenami termalnymi.

Takie ośrodki dzielimy na 2 główne grupy: 1. Kąpieliska i Aquaparki z wodą termalną w basenach oraz 2. Uzdrowiska, Spa i sanatoria w których oprócz basenów termalnych są stosowane zabiegi lecznicze.

Popularne Baseny Termalne w Aquaparkach na Słowacji:

Wody termalne pochodzące z wnętrza Ziemi mają potwierdzone działania lecznicze, a także pozytywnie wpływają na samopoczucie, zgrabną sylwetkę i walkę ze stresem.

Baseny termalne to atrakcje dla najmłodszych, relaks dla osób szukających wypoczynku, korzystne pakiety dla rodzin oraz karnety dla mniejszych i większych grup pozwalają wybrać dogodną dla siebie formę spędzania czasu.

Beszeniowa Słowacja

Kompleks kąpieliskowy Besenova blisko granicy polsko-słowackiej. Liczne baseny z wodą termalną, baseny kryte i otwarte, atrakcje wodne, adrenalinowe i rekreacyjne zjeżdżalnie, kompleks saun, zabiegi Spa, hotel bezpośrednio przy basenach termalnych. Jeden z najbardziej popularnych i polecanych obiektów na Słowacji – Besenova

Baseny Termalne Aquaparki Słowacja

Tatralandia Słowacja

Największy aqua park na Słowacji. Blisko Zakopanego. Duży kompleks basenów krytych i otwartych. 26 zjeżdżalni dla każdego, kompleks saun i Spa, zabiegi.

Noclegi w Tatralandii bezpośrednio przy aqua parku, piękne widoki na okoliczne Tatry, Baseny Termalne i Spa

Baseny Termalne Aquaparki Słowacja

Baseny Termalne Słowacja są idealnym miejscem na wakacje, ferie i wyjazdy, spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną, odpoczynek od codziennych obowiązków oraz zadbanie o swoje zdrowie i kondycje.

AquaCity Poprad Słowacja

Kolejny Aquapark blisko naszej granicy na Słowacji. Baseny termalne, zjeżdżalnie, kompleks saun, zakwaterowanie bezpośrednio w termach Poprad z widokiem na Tatry …

Baseny Termalne Słowacja

Właściwości lecznice i zdrowotne gorących źródeł sprawiają, że Baseny Termalne na Słowacji przypadną do gustu osobom w każdym wieku, które cenią sobie zdrowie, dobre samopoczucie i pozytywną energię.

Baseny termalne i termy Słowacja to miejsce, które warto odwiedzić o dowolnej porze roku. Ich wody pomagają pozbyć się problemów z krążeniem, chorób skóry, są też doskonałym wsparciem podczas leczenia zaburzeń neurologicznych. Powszechne jest stosowanie kąpieli w terapii osób z chorobami stawów, kręgosłupa, a także w stanach pourazowych.

Baseny Termalne Węgry:

Hajduszoboszlo Węgry

Największe kąpielisko termalne i Spa na Węgrzech położone na 35 ha. Baseny termalne kryte i otwarte, Aqua Palace, Aqua Park, Plaża Śródziemnomorska, zabiegi, wyśmienite wyżywienie i noclegi w Hajduszoboszlo w cenie.

Ten popularny obiekt to doskonałe połączenie Aquaparku, rekreacji oraz skutecznego leczenia.

Baseny Termalne Węgry

Heviz Węgry Jezioro Termalne

Największe naturalne jezioro termalne w Europie. Naturalna borowina pod wodą termalną, baseny termalne, zabiegi lecznicze i Spa.

Komfortowe noclegi w Heviz blisko termalnego jeziora …

Kliknij, aby ocenić!
[Średnia ocena: 0]