Słuchamy każdego Klienta. Doskonale rozumiemy Twoje oczekiwania i wątpliwości. Wiemy jaki hotel, termy, aquapark albo uzdrowisko stworzone właśnie dla Ciebie.

Nazywam się Paweł Jaśnicki – Dyrektor Organizacyjny i właściciel internetowego biura Medea Centrum Zdrowego Wypoczynku. Z przyjemnością zaprezentuję biuro Medea i odpowiem na każde pytanie.

Działamy jako organizator turystyki zdrowotnej, Spa i Wellness od 2006 roku. Od początku naszą filozofią był powrót do zdrowego sposobu życia. W odpowiedzi na tę potrzebę stworzyliśmy nowatorski projekt oparty na połączeniu podróżowania z możliwością dbania o zdrowie (prawdziwy relaks, odprężenie, regeneracja sił i zdrowia).

Wybrane dla Was obiekty (uzdrowiska, Resorty SPA, termalne parki wodne) są dostosowane dla każdego klienta –  dla par, dla singli, dla rodzin z dziećmi, dla seniorów (odpowiednie atrakcje, usługi, wyposażenie i pakiety). Każdy znajdzie coś dla siebie również pod względem ceny, terminu i lokalizacji.

Dlaczego zdrowy wypoczynek z biurem Medea?

Wiedza ekspercka

Ponad 15 lat na rynku turystycznym.
Każdy obiekt, hotel, aquapark, sanatorium sprawdzony przez nas, przez naszych klientów, przez lata współpracy.
Odwiedzamy obiekty regularnie, jesteśmy w stałym kontakcie z partnerami na miejscu. Posiadamy najbardziej aktualną informację.

Gwarancja najniższej ceny

Gwarantujemy, że nasza cena na 100% nie jest wyższa niż taki sam pakiet na miejscu.
Ponad 80% rezerwacji w Medea są tańsze niż na miejscu.
Specjalne promocje tylko dla klientów biura Medea, oszczędzaj nawet 30% ceny!

Bezpieczeństwo

Posiadamy wszystkie zabezpieczenia prawne i finansowe wymagane ustawą o usługach turystycznych.
Gwarancja ubezpieczeniowa, wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Fundusz Pomocowy.

Bez karty kredytowej

Rezerwacja bez karty kredytowej. Nie podajesz danych – nie ryzykujesz, że mogą trafić w niepożądane ręce. Nikt nie obciąży karty opłatami z “gwiazdką”, “drobnym druczkiem”
Nie potrzebujemy też innych wrażliwych danych osobowych Klienta. Nie zapytamy o Twój pesel, adres czy numer dowodu.

Wsparcie 24/7

Każdy nasz Klient ma indywidualne wsparcie przed wyjazdem (mapa, atrakcje, ważne informacje), w trakcie pobytu (reagowanie na uwagi oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów), po zrealizowanym pobycie (stale monitorujemy satysfakcję naszych Klientów).

Wiarygodność

Wiarygodne biuro – wszystkie zaświadczenia i liczne certyfikaty.

Wiarygodne informacje o hotelach, pakietach, cenach i promocjach.

Wiarygodne opinie naszych Klientów o nas, o hotelach, termach i innych obiektach w Spa.

Historia firmy Medea

Październik
2006 rok

Założenie firmy

Medea Centrum Zdrowia i Wypoczynku Spółka Cywilna

Marzec
2007 rok

Węgry

Pierwsze wyjazdy Klientów do Hajduszoboszlo

Czerwiec
2007 rok

Słowacja

Wyjazdy do uzdrowiska Piestany

Kwiecień
2009 rok

Ukraina

Współpraca z uzdrowiskiem Truskawiec

Maj
2010 rok

Słowacja

Besenova, Tatralandia, Poprad

Kwiecień
2011 rok

Czechy

Nowe kierunki w termach i Spa.

Listopad
2020 rok

Laureat plebiscytu ORŁY TURYSTYKI

Opinie o biurze Medea

Sylwia

Opinia z opineo.pl

Oferta spełniła wszystkie oczekiwania bardzo dobry kontakt z biurem, przedstawiciel biura Medea bardzo rzetelny i wyrozumiały.

Opinie biuro Medea

Andrzej

Opinia z opiniak.com

Gorąco polecam bardzo profesjonalną obsługę Biura MEDEA. Korzystamy już od kilku lat i za każdym razem jesteśmy zachwyceni, zwłaszcza wyjazdem do Hungarospa i THERMAL HOTELU. Polecamy usługi tego Biura naszym znajomym i mamy pewność, że się nie zawiodą.

Często zadawane Pytania

Jak zarezerwować pobyt w wybranym hotelu?

Część hoteli można zarezerwować na naszej stronie internetowej, wypełniając odpowiedni formularz. Polecamy też kontakt telefoniczny albo przez formularz kontaktowy przed dokonaniem rezerwacji – Często mamy specjalne promocje i zniżki, które nie są udostępniane na stronie internetowej!

Co z rezerwacją w przypadku epidemii?

Wszystkie płatności są bezpieczne. W razie braku możliwości wykonania usługi z powodu zamknięcia granicy / hotelu / aquaparku – 100% zaliczki zwraca się na konto klienta.

Dlaczego ceny biura Mede są niższe niż bezpośrednio w hotelu?

Biuro Medea rezerwuje bardzo dużo miejsc noclegowych każdego roku. Dzięki temu hotele proponują nam lepsze ceny i zniżki.

Popularne na blogu:

Dojazd do Hajduszoboszlo z Polski

Hajduszoboszlo z Dojazdem Wczasy

Węgry są znane za sprawą swoich dużych zasobów naturalnych źródeł geotermalnych. Największe i najbardziej popularne kąpielisko z basenami termalnymi, …

Kontakt

  Wiarygodność:

  • Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, posiadamy zezwolenie nr 780/41/2018 na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

  Sprawdź wpis na stronie Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych: https://ewidencja.ufg.pl/webcenter/portal/ewidencja/ksiegi Nowe i aktualne zezwolenie wydane w 2018 roku z powodu zmian organizacyjnych biura w roku 2018.

  • Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową organizatora imprez turystycznych w AXA TUiR. Ubezpieczyciel zgodnie z prawem bada między innymi obroty biura, zyski biura, kondycję finansową biura i właścicieli biura oraz ryzyko.

  • Odprowadzamy składki za każdego Klienta do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego  – lepsza i 100% ochrona Klienta. Po ewentualnym wyczerpaniu środków z gwarancji ubezpieczeniowej – koszty zostaną pobrane z TFG (koszty powrotu klientów do miejsca wyjazdu; zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną).  Więcej na stronie TFG: https://tfg.ufg.pl/

  • Przez Wydział Turystyki Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w dniu 11 września 2012 roku w biurze Medea przeprowadzono kontrolę prowadzonej działalności. W wyniku przeprowadzonej kontroli przez kontrolujących nie stwierdzono żadnych uchybień w zakresie prowadzonej działalności.

  • Jesteśmy na facebook’u. Mamy już 1400 Fanów. Dziękujemy, że jesteście z nami, to dla nas bardzo ważne! https://www.facebook.com/Baseny.Termalne

  • Każda rezerwacja w naszym biurze jest objęta Gwarancją Niezmienności Ceny. Oznacza to, że naszych Klientów nie obejmą żadne ewentualne podwyżki ceny rezerwacji, w tym związane ze wzrostem kursów walut.

  • Każdy Klient jest ubezpieczany podczas podróży za granicą. Koszty leczenia do 10 000 euro. Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 2 000 euro. Bagaż podróżny do 200 euro.

  • Nigdy nie mówimy nigdy – pomożemy znaleźć najlepszą ofertę nawet podczas szczytu sezonu.

  Certyfikaty i wyróżnienia

  Certyfikat udziału w badaniach naukowych
  Laureat plebiscytu ORŁY TURYSTYKI
  Dyplom Partnera AXA

  Dane rejestrowe biura Medea

  MEDEA Centrum Zdrowego Wypoczynku Paweł Jaśnicki

  Adres siedziby: 53-150 Wrocław, ul. Gajowicka 170/1
  Adres oferty, obsługi klienta: https://medeacentrum.pl/

  Zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego nr 780/41/2018

  NIP: 8951935579

  Konto w Banku Millennium S.A.
  PLN: PL 94 1160 2202 0000 0003 6077 8002