Paweł-Jaśnicki-Dyrektor-Organizacyjny-BP-MEDEA Witamy serdecznie na stronie internetowej biura Medea Centrum Zdrowego Wypoczynku

Strona została stworzona by spełniać Wasze oczekiwania związane z rezerwacją wSPAniałego wypoczynku z  korzyścią dla zdrowia w najlepszych kurortach, uzdrowiskach, parkach wodnych, hotelach Spa,- przy gorących źródłach termalnych wód na Słowacji, Węgrzech, w Czechach.

Nazywam się Paweł Jaśnicki – Dyrektor Organizacyjny i właściciel internetowego biura Medea Centrum Zdrowego Wypoczynku. Z przyjemnością zaprezentuję biuro Medea i odpowiem na każde Wasze pytanie..

• Działamy na rynku turystycznym od 2006 r. Od początku naszą filozofią był powrót do zdrowego sposobu życia. W odpowiedzi na tę potrzebę stworzyliśmy nowatorski projekt oparty na połączeniu podróżowania z możliwością dbania o zdrowie (prawdziwy relaks, odprężenie, regeneracja sił i zdrowia). Wybrane dla Was obiekty (uzdrowiska, Resorty SPA, termalne parki wodne) są dostosowane dla każdego klienta –  dla par, dla singli, dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych (odpowiednie atrakcje, usługi, wyposażenie i pakiety). Każdy znajdzie coś dla siebie również pod względem ceny, terminu i lokalizacji.

• Jesteśmy bezpośrednim i autoryzowanym przedstawicielem oferowanych Resortów; Hoteli Spa; kompleksów; kąpielisk, uzdrowisk. Działamy bez pośredników i gwarantujemy Państwu najniższe ceny za organizację wypoczynku najwyższej jakości. Dzięki wieloletniej i skutecznej współpracy z oferowanymi hotelami i uzdrowiskami możemy często Państwu zaoferować ceny niższe niż bezpośrednio na miejscu.

• Oferta internetowego biura podróży Medea Centrum Zdrowego Wypoczynku jest ciągle poszerzana, aby każdy z Państwa mógł spośród różnych propozycji wybrać najlepszą dla siebie. W naszej ofercie są tylko sprawdzone hotele, sanatoria i inne obiekty,- stawiamy na jakość.

• Ciągle pracujemy nad podwyższeniem standardu naszych usług i obniżeniem zbędnych kosztów.

• Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować do Państwa potrzeb i dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań KlientówNie pobieramy opłat za zmianę terminu pobytu lub osób w rezerwacji. Wysokość i terminy płatności zaliczki i całości dostosujemy do Państwa możliwości.

• Wszystko związane z rezerwacją i realizacją rezerwacji załatwiamy za Klienta. Dobieramy ofertę zgodnie z oczekiwaniem, prowadzimy rezerwację od pierwszego kontaktu do powrotu, kiedy uprzejmie prosimy o opinie i uwagi. W przypadku ewentualnych reklamacji zawsze jesteśmy po stronie naszego Klienta.

• Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, posiadamy zezwolenie nr 780/41/2018 na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Sprawdź wpis na stronie Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych: https://ewidencja.ufg.pl/webcenter/portal/ewidencja/ksiegi Nowe i aktualne zezwolenie wydane w 2018 roku z powodu zmian organizacyjnych biura w roku 2018.

• Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową organizatora imprez turystycznych w AXA TUiR. Wysokość ubezpieczenia 104’252,50 zł. Ubezpieczyciel zgodnie z prawem bada między innymi obroty biura, zyski biura, kondycję finansową biura i właścicieli biura oraz ryzyko. Podana wysokość ubezpieczenia jest wystarczająca dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń naszych klientów.

• Odprowadzamy składki za każdego Klienta do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego  – lepsza i 100% ochrona Klienta. Po ewentualnym wyczerpaniu środków z gwarancji ubezpieczeniowej – koszty zostaną pobrane z TFG (koszty powrotu klientów do miejsca wyjazdu; zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną).  Więcej na stronie TFG: www.ufg.pl

• Przez Wydział Turystyki Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w dniu 11 września 2012 roku w biurze Medea przeprowadzono kontrolę prowadzonej działalności. W wyniku przeprowadzonej kontroli przez kontrolujących nie stwierdzono żadnych uchybień w zakresie prowadzonej działalności.

• Jesteśmy na facebook’u. Mamy już ponad 1300 Fanów. Dziękujemy, że jesteście z nami, to dla nas bardzo ważne! https://www.facebook.com/Baseny.Termalne

• Każda rezerwacja w naszym biurze jest objęta Gwarancją Niezmienności Ceny. Oznacza to, że naszych Klientów nie obejmą żadne ewentualne podwyżki ceny rezerwacji, w tym związane ze wzrostem kursów walut.

• Każdy Klient jest ubezpieczany podczas podróży za granicą. Koszty leczenia do 10 000 euro. Następstwa nieszczęśliwych wypadków do 2 000 euro. Bagaż podróżny do 200 euro.

• Zaliczka pobierana po dokonaniu potwierdzonej rezerwacji wynosi od 10 do 30%, pozostała kwota jest płatna 25 – 30 dni przed wyjazdem (w zależności od oferty).

• Nigdy nie mówimy nigdy – pomożemy znaleźć najlepszą ofertę nawet podczas szczytu sezonu.

MEDEA Centrum Zdrowego Wypoczynku Paweł Jaśnicki

Adres siedziby: 53-150 Wrocław, ul. Gajowicka 170/1
Adres oferty, obsługi klienta: https://medeacentrum.pl/

Zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego nr 780/41/2018

NIP: 8951935579
Konto w Banku Millennium S.A.
PLN: PL 94 1160 2202 0000 0003 6077 8002
EUR: PL 59 1160 2202 0000 0003 6077 8826

Adres (siedziba):  53-150 Wrocław, ul. Gajowicka 170/1

Tel.Kom. +48 796 092 236

Stac.: 71/ 78 39 400

e-mail: biuro(małpa)medeacentrum.pl

Skype: baseny.termalne

Formularz kontaktowy:

    Kliknij, aby ocenić!
    [Średnia ocena: 0]