Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Dojazd Do Truskawca Ukraina

Jak dojechać do Truskawca

Najszybszy i najwygodniejszy sposób dojazdu do miasta uzdrowiskowego Truskawiec na Ukrainie to oczywiście samolot do Lwowa + transfer z lotniska do hotelu (około 100 km).

Jeżeli odpowiednio wcześnie zaplanować wyjazd do Truskawca, to cena biletu na samolot do Lwowa z miast Polski nie będzie dużo wyższa od ceny na bilet autokarowy czy na pociąg.
Kolejki na granicy Polsko-Ukraińskiej,

Samolotem do Lwowa

czas oczekiwania od kilku do nawet kilkunastu godzin. Nie dotyczą te kolejki oczywiście połączenia lotniczego. Natomiast jest odprawa biletowo-bagażowa i celna (dużo szybsza niż kolejki na przejściach granicznych).

Minusem jest niestety ograniczenie bagażowe w samolotach. W tanich liniach trzeba dopłacić za większy bagaż, są duże ograniczenia do bagażu podręcznego.

Połączenia lotnicze do Lwowa (proszę wybrać miasto wylotu):

Linia lotnicza LOT połączenie z Warszawy do Lwowa obsługuje codziennie (cena od około 350 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza Ryanair połączenie z Warszawy do Lwowa obsługuje w poniedziałek, środę i niedzielę (cena nawet od 120 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza Wizzair połączenie z Wrocławia do Lwowa obsługuje prawie codziennie (wtorek, środa, czwartek, sobota, niedziela). Cena nawet od 160 zł / osoba / w 2 strony.

Linia lotnicza LOT połączenie z Poznania do Lwowa obsługuje w poniedziałki i piątki (cena od około 280 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza Wizzair połączenie z Gdańska do Lwowa obsługuje 4 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek, niedziela). Cena nawet od 220 zł / osoba / w 2 strony.

Linia lotnicza Ryanair połączenie z Krakowa do Lwowa obsługuje w poniedziałek, środę i niedzielę (cena nawet od 120 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza Wizzair połączenie z Katowic do Lwowa obsługuje we wtorek, czwartek i sobotę. Cena nawet od 150 zł / osoba / w 2 strony.

Linia lotnicza LOT połączenie z Olsztyna do Lwowa obsługuje w soboty i wtorki (cena od około 230 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza LOT połączenie z Bydgoszczy do Lwowa obsługuje w poniedziałki i piątki (cena od około 260 zł / osoba / w 2 strony)

Linia lotnicza Wizzair połączenie z Berlina do Lwowa obsługuje w poniedziałek, środę, piątek, niedzielę. Cena nawet od 290 zł / osoba / w 2 strony.

Czas przelotu do Lwowa w zależności od miasta wylotu wynosi od około godziny do około 1,5 godziny.
Czas przejazdu z lotniska we Lwowie do hotelu w Truskawcu około 1 godzina 40 minut.
Cały czas transportu z Polski do Truskawca w 1 stronę (wraz z transferem z/na lotnisko, z odprawami lotniskowymi i przelotem) wynosi od około 6 godzin do około 8 godzin.

Cena transferu z lotniska we Lwowie do hotelu w Truskawcu w zależności od wybranego hotelu oraz ilości osób zamawiających wynosi od około 35 zł od osoby w 1 stronę.

Jak dojechać

Dojazd do Truskawca własnym autem

Nigdy się nie spóźnisz na wyjazd swoim samochodem. Wiele naszych klientów wybiera dojazd do Truskawca własnym autem.

Przejazd samochodem za granicę to też odpowiedzialność. Trzeba zadbać o stan techniczny auta, paliwo, ubezpieczenia, opłaty drogowe. Należy prowadzić auto nie dłużej niż 11 godzin w celach bezpieczeństwa.

Kiedy wybrać podróż własnym autem do Truskawca?

Truskawiec

Jeśli podróż nie będzie trwała więcej nić 10-12 godzin. Jeżeli na wyjazd wybiera się komplet pasażerów (w przeliczeniu na osobę będzie taniej niż innym transportem). W przypadku gdy mobilność w trakcie podróży i pobytu w Truskawcu to dla Ciebie priorytet. Można zwiedzać ciekawe miejsca w okolicy indywidualnie (Lwów, Sambor, Stanisławów, Karpaty)

Czas potrzebny na dojazd autem z Polski do Truskawca zależy od miasta, z którego wyjeżdżamy oraz długości stania na granicy: od 30 minut (rzadko) przez 2-3 godziny (w większości) do nawet 10 godzin (niestety też może się zdarzyć).

Przekraczać granicę można na przejściach Korczowa, Medyka, Krościenko.

Doradzamy swoim klientom odnośnie najlepszej trasy dojazdu, miejsca i godziny przekroczenia granicy oraz trasy przejazdu przez Ukrainę. Staramy się, że by przejazd był bezpieczny, maksymalnie szybki, postój na granicy krótki. Polecamy które stacje benzynowe na Ukrainie są lepszej jakości, gdzie zjeść, gdzie wymienić walutę..

W sposób bezpieczny od granicy do Truskawca autem dojedziemy (nie krótką ale bezpieczną trasą) w około 2,5 godziny.

Szacunkowy czas przejazdu autem do Truskawca z niektórych miast Polski (wliczony średni czas oczekiwania na granicy):

Rzeszów-Truskawiec około 5 godzin; Kraków-Truskawiec około 7 godzin; Warszawa-Truskawiec około 9 godzin; Wrocław-Truskawiec około 9 godzin; Poznań-Truskawiec około 11 godzin; Gdańsk-Truskawiec około 12 godzin; Szczecin-Truskawiec około 12 godzin

Turnusy z dojazdem do Truskawca

Truskawiec turnusy z dojazdem

Posiadamy jeszcze miejsca w poszczególnych terminach na kompleksowe pakiety w Truskawcu wraz ze zorganizowanym dojazdem do sanatorium Truskawiec.

Dojazd bezpośrednio do hotelu sanatoryjnego w Truskawcu, pomóc w zakwaterowaniu, pobyt leczniczy z pełnym wyżywieniem, z konsultacjami specjalistów, z zabiegami, przejazd z powrotem do Polski..

Więcej informacji terminach wyjazdu do Truskawca

Dojazd do Truskawca

Kontakt w Polsce

kom. 794 311 843

kontakt mailowy

truskawiec[malpa]medeacentrum.pl

Dojazd od drzwi do drzwi (Door-to-door)

Wygodny sposób dojazdu do Truskawca. W zależności od ilości osób rezerwujących pobyt w Truskawcu usługa jest realizowana za pomocą auta osobowego (1-4 pasażerów), minibusu (5-8 pasażerów), dojazd busem (9-20 pasażerów) lub transport autokarem (dla większych grup).

Cena przewozu zależy od ilości pasażerów, miasta wyjazdu, długości pobytu w Truskawcu.

Transport do Truskawca door to door jest bardzo wygodny. Nie musisz już tracić czasu na zakup biletów, na dojazd do dworca, na przesiadki po drodze. Wszystko załatwimy za Ciebie: odbierzemy ze wskazanego miejsca i dowieziemy prosto do sanatorium w Truskawcu. Na miejscu okażemy pomóc w zakwaterowaniu, wytłumaczymy wszystkie wątpliwości odnośnie zabiegów, spa i innych dostępnych usług. Po odpoczynku, leczeniu i wykwaterowaniu z hotelu uzdrowiskowego tak samo szybko, bezstresowo i wygodnie wracasz do domu.

Jak dojechać do Truskawca

Dojazd pociągiem

Przy wyborze środku transportu do Truskawca ważnym czynnikiem jest czas ale też cena dojazdu. Kiedyś przelot był znacznie droższy niż przejazd pociągiem. Teraz bilety klasy ekonomicznej lub tanie linie lotnicze są w niektórych przypadkach nawet tańsze niż bilety kolejowe.

Ale często pociąg jest niezastąpiony w wyborze sposobu dojazdu do Truskawca. W pociągach są dużo większe limity na bagaż podróżny. Nie ma też długiego oczekiwania na kontrolę graniczną (kontrola odbywa się w czasie jazdy).

Połączenie kolejowe z Polski do Truskawca leży przez Lwów.

Dworzec kolejowy Lwów

Czas przejazdu pociągiem do Lwowa w zależności od miasta wyjazdu.
Czas przejazdu z dworca we Lwowie do hotelu w Truskawcu około 1 godzina 50 minut.

Cena transferu z dworca we Lwowie do hotelu w Truskawcu w zależności od wybranego hotelu oraz ilości osób zamawiających wynosi od około 40 zł od osoby w 1 stronę.

Autokar do Truskawca

Przejazd autokarem do Truskawca

Zaletą tego rodzaju transportu na wyjazdy są przystępne ceny. Pomimo komfortu nowoczesnych autobusów, ten sposób dojazdu może nie być odpowiedni dla osób podatnych na chorobę lokomocyjną, dla osób z problemami kręgosłupa.

Często wybieranym sposobem dojazdu do Truskawca w Ukrainie jest właśnie autokar. Z powodu wydłużonych, kilkugodzinnych kontroli granicznych transport autokarem jest mniej wygodny i dłuższy, ale wciąż jednym z najtańszych.

Miasta wyjazdu autokarów bezpośrednio do Truskawca: Gdańsk (około 340 zł w 2 strony), Bydgoszcz (około 280 zł w 2 strony), Toruń (około 280 zł w 2 strony), Warszawa (około 200 zł w 2 strony), Lublin (około 160 zł w 2 strony), Wrocław (około 220 zł w 2 strony), Opole (około 200 zł w 2 strony), Katowice (około 180 zł w 2 strony), Kraków (około 160 zł w 2 strony).