Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Baseny Termalne Słowacja Aquapark z Transportem

Jak Dojechać na Baseny Termalne na Słowacji

Najszybszy i najwygodniejszy sposób dojazdu na Baseny Termalne i Aquaparki na Słowacji do dojazd własnym albo wypożyczonym autem.

Dojazd Słowacja Baseny Termalne

Wyjazd własnym autem na Słowację

Wyjeżdżając na termy słowackie swoim autem nigdy się nie spóźnisz. Możesz przyjechać godzinę wcześniej czy później – zarezerwowany pokój w hotelu przy basenach będzie na Ciebie czekać.

Większość naszych klientów wybiera dojazd na Słowację własnym autem.

Przejazd samochodem za granicę to też odpowiedzialność. Trzeba zadbać o stan techniczny auta, paliwo, ubezpieczenia, opłaty drogowe. Należy prowadzić auto nie dłużej niż 11 godzin w celach bezpieczeństwa.

Kiedy wybrać podróż własnym autem na Słowację?

Jeśli podróż nie będzie trwała więcej nić 10-12 godzin. Jeżeli na wyjazd wybiera się komplet pasażerów (w przeliczeniu na osobę będzie taniej niż innym transportem). W przypadku gdy mobilność w trakcie podróży i pobytu w Słowacji to dla Ciebie priorytet. Można zwiedzać ciekawe miejsca w okolicy indywidualnie (wyjazd w góry – Tatry Wysokie i Niskie, zamki, jaskinie ..)

Czas potrzebny na dojazd autem z Polski na termy w Słowacji zależy od miasta, z którego wyjeżdżamy.


Kontakt w Polsce

kom. 796 092 236 kontakt mailowy

biuro[at]medeacentrum.pl


Autem na baseny termalne Słowacja

Doradzamy swoim klientom odnośnie najlepszej trasy dojazdu do basenów termalnych na Słowacji, trasy przejazdu przez Słowację omijając drogi płatne. Staramy się, że by przejazd był bezpieczny, maksymalnie szybki.

Polecamy i doradzamy z których atrakcji na Słowacji warto skorzystać w pierwszej kolejności które obiekty zwiedzić, z których usług można skorzystać za darmo, a za jakie trzeba płacić ..

Gino Paradise Besenova 2015Gino Paradise Besenova 2015

Większość hoteli z kompleksem basenów termalnych i aquaparkiem na Słowacji (polecanych z naszej oferty) położone około 100 km od granicy polskiej.
Szacunkowy czas przejazdu autem do term na Słowacji z niektórych miast Polski:
Zakopane- baseny Słowacja około 1 i pół godziny; Kraków- termy w Słowacji około 2 i pół godziny; Warszawa-Słowacja około 6 godzin; Wrocław-aquapark Słowacja około 5 godzin; Lublin- spa w Słowacji około 6 godzin; Poznań-Słowacja około 7 godzin; Gdańsk-Słowacja około 8 i pół godziny.

Turnusy z dojazdem Słowacja

Turnusy z dojazdem zorganizowanym na Baseny Termalne

Są jeszcze terminy z dojazdem na Słowację. Kompleksowy pakiet zawiera dojazd, noclegi, wyżywienie, wstęp na baseny termalne, zabiegi ..

Jak dojechać na Słowację

Dojazd od drzwi do drzwi (Door-to-door) na Słowację

Dojazd Słowacja Baseny Termalne

Wygodny sposób dojazdu na termy w Słowacji. W zależności od ilości osób rezerwujących pobyt w termach usługa jest realizowana za pomocą auta osobowego (1-4 pasażerów), minibusu (5-8 pasażerów), dojazd busem (9-20 pasażerów) lub transport autokarem (dla większych grup).

Cena przewozu zależy od ilości pasażerów, miasta wyjazdu, długości pobytu na Słowacji.

Transport do aquaparków słowackich door to door jest bardzo wygodny. Nie musisz już tracić czasu na zakup biletów, na dojazd do dworca, na przesiadki po drodze. Wszystko załatwimy za Ciebie: odbierzemy ze wskazanego miejsca i dowieziemy prosto do hotelu na Słowacji.

Na miejscu okażemy pomóc w zakwaterowaniu, wytłumaczymy wszystkie wątpliwości odnośnie korzystania z basenów, saun, spa i innych dostępnych usług. Po odpoczynku i wykwaterowaniu z hotelu tak samo szybko, bezstresowo i wygodnie wracasz do domu.

Możliwe też wyjazdy 1-dniowe. Wcześnie rano wyjeżdżamy na baseny termalne, wieczorem wracamy do domu.

Jak dojechać na Słowację