Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Weekend Na Walentynki w Spa

Pomysł na walentynki

Jak spędzić tegoroczne Walentynki? Ten szczególny dzień Zakochanych warto spędzić w niezwykły sposób, zaskakując pomysłem swą drugą połowę.

Najbardziej romantyczny prezent, który możesz dać w Walentynki?
– To czas spędzony razem. Po prostu skupić się na byciu razem..

Oto niektóre z najbardziej spektakularnych, romantycznych hoteli i Spa w termach na Słowacji. Najlepsze na prezent walentynkowy.

Walentynki Prezent Spa Baseny Termalne Słowacja Besenova

Romantyczne Termy Besenova na Walentynki

Bogactwem term Besenova jest woda termalna, która ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wyobraź sobie odpoczynek w geotermalnych wodach podczas zachodu słońca, gdy za oknem pada śnieg, z ulubionym drinkiem z baru, który zlokalizowany prosto w basenie..

Zapraszamy na oryginalne rytuały saunowe do naszego kompleksu saun Besenova. Zamknij oczy, a saunamistrz wprowadzi powietrze w ruch, by ciepło ogarnęło wszystkie Twoje zmysły, a ciało i dusza zawędrowały do krainy relaksu..

Komfortowe noclegi bezpośrednio przy basenach termalnych Besenova i Spa .. lepiej raz przeżyć niż sto razy usłyszeć

Aqua All Inclusive Besenova na walentynki od 255 zł / osoba / doba

Kontakt w Polsce

tel.796 092 236

Walentynki Prezent Spa Baseny Termalne Słowacja Besenova

Tropikalne Walentynki w Tatralandii

W te romantyczne ale też mroźne dni warto odwiedzić termy i AquaPark Tatralandia i cieszyć się Tropikalną zimą. Baseny geotermalne rozgrzewają, podwodne masaże relaksują. Po relaksie w termach można przejść do szalonej jazdy pontonami na zjeżdżalniach, albo na desce surfingowej, albo nurkując w basenie podziwiać widok ryb z morza czerwonego. Zapraszamy na kolorowego drinka w barze prosto w basenie..

Opalać się przez cały rok można pod specjalnym prześwitującym dachem obok jednej z pięknych palm. Temperatura w naszym Tropical Paradise Tatralandia przez cały rok jest +30 st.

Magiczne miejsce to kompleks saun w Tatralandii. Można się rozgrzać, można relaksować po saunie podziwiając widok ośnieżonych Tatr..

Aqua All Inclusive Tatralandia na walentynki od 330 zł / osoba / doba

Kontakt w Polsce

tel.796 092 236

Walentynki Prezent Tatralandia

Proponujemy romantyczny weekend przy źródłach termalnych na Słowacji.

Komfortowe zakwaterowanie, wyśmienite wyżywienie, opieka fachowego personelu, nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt, warunki naturalne (klimat, woda termalna, woda mineralna, borowiny lecznicze), starannie wyselekcjonowana gama zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i leczniczych (różnego rodzaju masaże, kąpiele, okłady …) – oferta zabiegów jest tak szeroka, że najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.

Ukochana osoba będzie przyjemnie zaskoczona i zadowolona z takiego wyjazdu na Walentynki.