Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Hajduszoboszlo Węgry

Hajduszoboszlo słynie z wód termalnych, które znajdują się na terenie tego węgierskiego uzdrowiska. Mimo tego, że Węgry posiadają wiele kompleksów termalnych, to ten w Hajduszoboszlo jest najbardziej znany i ceniony przez turystów.

Baseny termalne wykorzystują wspaniale wpływającą na człowieka wodę termalną. Ma ona świetne właściwości dla ciała i duszy, co skłania klientów do korzystania z niej. Znajdują się w Hajduszoboszlo także komfortowe i eleganckie hotele, które gwarantują miłe i relaksujące noclegi.

Gwarancja akceptacji polskiego (unijnego) certyfikatu szczepień przy rezerwacji pakietu Aqua All Inclusive!
Kąpielisko Hajduszoboszlo
Kąpielisko Hajduszoboszlo

Spis treści:

Woda termalna w Hajduszoboszlo

Ciepłe źródła i woda z nich płynąca pomaga w leczeniu chronicznego zapalenie stawów, artretyzmu, stanów zapalnych kręgosłupa, chronicznych nerwobólów i stanów zapalnych nerwów, porażeń i chronicznego bólu mięśni.

Woda termalna w Hajduszoboszlo przynosi pozytywne efekty w terapii urazów sportowych i powypadkowych, dolegliwości ginekologicznych i bezpłodności, a także chronicznych schorzeń dermatologicznych.

Pierwszy basen termalny w Hajduszoboszlo został otwarty w 1927 roku. Uzdrowisko od tego czasu szybko się rozwija. Kąpielisko lecznicze w Hajduszoboszlo jest otwarte przez cały rok od godz. 7.00 do godz. 19.00. Goście mają do dyspozycji 3 baseny termalne kryte z wodą leczniczą i 4 baseny z wodą geotermalną pod gołym niebem.

Woda termalna Hajduszoboszlo
Woda termalna Hajduszoboszlo

Pod opieką lekarzy wykonuje się ponad 40 rodzajów zabiegów leczniczych. Należą do nich: kąpiele z obciążeniem, masaż podwodny, gimnastyka lecznicza, inhalacje, okłady borowinowe, różnego rodzaju masaże, soft-laser, pełen wachlarz zabiegów elektroterapeutycznych, terapii magnetycznej i świetlnej. W ramach programu prewencyjnego proponowana jest sauna, solarium i fitness.

Skład wody we wszystkich basenach termalnych jest identyczny, różnią się jedynie temperaturą. Swą brunatną barwę to “PŁYNNE ZŁOTO” zawdzięcza wysokiej zawartości jodu i innych minerałów. Polecany czas kąpieli termalnej 20 min. Kąpiel taką można powtórzyć kilkakrotnie w ciągu dnia, zachowując indywidualnie regulowane przerwy.

Aqua Palace Hajduszoboszlo
Aqua Palace Hajduszoboszlo

Aqua Palace w Hajduszoboszlo

Kryty kompleks z 20 basenów o powierzchni 15000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2, jest w stanie przyjąć 1,000 osób naraz. Czynne w godzinach 10:00 - 20:00 (godziny mogą ulec zmianie).

Aqua Palace Hajduszoboszlo – część największego kompleksu sportów i rozrywek w Europie zapewnia niepowtarzalną atmosferę oraz wyjątkowo dużo usług dla całej rodziny. Pałac wodny “Aqua-Palace” ma bezpośrednie połączenie z kompleksem uzdrowiskowym Hajduszoboszlo, basenem i Aquaparkiem.

Siedem z 20 basenów Aqua-Palace znajduje się w kompleksie położonym na parterze. Wyjątkowe baseny tematyczne są urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami (basen w jaskini lodowej, basen kinowy (kąpiel przy oglądaniu filmu).

Basen z wodami termalnymi Pava, basen tropikalny, basen a la Gandes, basen w stylu rzymskim, z wodą morską, w jaskini). Na kąpiących się w basenach czekają różne atrakcje: masaże strumieniami wody, masaże uciskowe, źródła, prądy znoszące, kąpiele bąbelkowe, wirówki.

Rezerwuj tylko Aqua All Inclusive!

Nasz pakiet zagwarantuje bezstresowe wejście na wszystkie główne atrakcje w Hajduszoboszlo poza obowiązującym limitem!

W cenie pakietu:

▪ Wyżywienie (bez napojów do kolacji)
▪ Baseny termalne i sauna hotelowa
▪ Kąpielisko z plażą Śródziemnomorską
▪ Kompleks basenów termalnych leczniczych
▪ Aqua Palace
▪ Aqua Park albo Premium Zona
▪ Parking, Internet, Klimatyzacja

Usługi dostępne w godzinach otwarcia basenów oraz doby hotelowej.

Hajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w HajduszoboszloHajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w Hajduszoboszlo

Szybki kontakt Hajduszoboszlo:

  Nasz ekspert udzieli odpowiedzi na każde Twoje pytanie w spawie Hajduszoboszlo, noclegów, basenów termalnych oraz dostępnych terminów.

  Są jeszcze dostępne pokoje w  niektórych terminach sierpnia i września 2021

  Hajduszoboszlo Aqua Palace

  Dla osób lubiących aktywny wypoczynek w wodzie są zjeżdżalnie. Świat dziecka w AquaPalace, zlokalizowany na pierwszym piętrze, spodoba się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

  Dla dzieci dostosowane zostały wszystkie baseny i usługi na tym poziomie (basen dla mamy z dzieckiem, basen pływacki dla niemowląt, wirówka, basen rodzinny z figurami zwierząt, zjeżdżalnie dla niemowląt i dzieci, pokój rekreacyjny dla dzieci, pokój wypoczynkowy dla dzieci, pokój do karmienia, pokój do przewijania, płac zabaw). Dla najmłodszych dostępna jest nauka pływania dla niemowląt i masaż.

  Hajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w HajduszoboszloHajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w Hajduszoboszlo

  Na pierwszym piętrze Aqua-Palace w Hajduszoboszlo znajduje się także cały kompleks saun (3 sauny fińskie, 2 komory parowe, 2 sauny na promienie podczerwone, basen zanurzeniowy, basen do zabiegów Kneippa). Na drugim piętrze znajdują się kolejne sauny (fińska oraz basen zanurzeniowy na dworze). Sauny w AquaPalace są za dodatkową opłatę.

  Na drugim piętrze jest także basen pływacki oraz trzy prywatne łaźnie dla rodzin i grup znajomych, każda posiada jacuzzi i saunę. W centrum masażu tajskiego młode Tajki wykonują oryginalne masaże. Wykonuje się również masaż odświeżający, masaż stóp, shiatsu, masaż ajurwedyjski, masaż pobudzający, masaż kamieniami ławowymi, masaż bambusowy, masaż pindasweda, bańki.

  Aqua Palace Hajduszoboszlo
  Aqua Palace Hajduszoboszlo

  W kompleksie Aqua-Palace znajdują się również 2-trasowe stanowisko do surfowania, dwa korty squash i stoły do tenisa stołowego. Dodatkowe usługi: pilates, aerobic, joga, kangoo robic, spinning, fitness dla dzieci, sala fitness, zabiegi Dermalife, solarium, pedicure.

  Restauracja samoobsługowa w Aqua-Palace zlokalizowana w budynku z basenami tematycznymi serwuje dania tradycyjne oraz specjalne menu dla dzieci. Osobna kawiarnia dla palaczy, w której można wypić kawy i spróbować doskonałych ciast. Bar Hullam w budynku surfingowym oferuje szeroki wybór zdrowych posiłków. W holu baru Aqua-Palace znajduje się stół do bilarda.

  Kąpielisko plażowe Hajduszoboszlo
  Kąpielisko plażowe Hajduszoboszlo

  Kąpielisko Otwarte w Hajduszoboszlo

  Od początku maja do końca września czynne jest ogromne, rozciągające się na 35 hektarach zieleni kąpielisko w Hajduszoboszlo na Węgrzech. Każdy z 13 basenów cieszy się dużą popularnością. Prawdziwą sensacją kompleksu jest „Plaża Śródziemnomorska” z największym tego typu basenem w Europie. Czynne w godzinach 09:00 - 19:00 (godziny mogą ulec zmianie).

  Hajduszoboszlo Promocje Tego Roku! Noclegi, Baseny Termalne, Aqua Palace. Hungarospa Thermal HotelHajduszoboszlo Promocje Tego Roku! Noclegi, Baseny Termalne, Aqua Palace. Hungarospa Thermal Hotel

  Prawdziwymi przebojami kąpieliska w Hajduszoboszlo są:

  sztuczny brzeg morza otoczony szpalerem palm, ogromny basen, wypełniony kryształowo czystą wodą z lekkimi falami, statek piracki na mieliźnie i piaszczysta plaża z latarnią morską.

  Dla dzieci też są baseny i atrakcje: brodzik, basen dla dzieci, basen treningowy, basen z podwójną zjeżdżalnią, plac zabaw. Ulubieńcami najmłodszych są figury hipopotamów, fok i żółwi.

  Aquapark Hajduszoboszlo
  Aquapark Hajduszoboszlo

  Aqua Park Hajduszoboszlo

  Na terenie kąpieliska w Hajduszoboszlo powstał pierwszy na Węgrzech Aquapark. Do Aqua Parku można wejść tylko z terenu odkrytego kąpieliska Hajduszoboszlo po nabyciu osobnej wejściówki upoważniającej do pobytu w parku wodnym. Czynny Aqua Park Hajduszoboszlo od maja do września. Czynne w godzinach 10:00 - 18:00 (godziny mogą ulec zmianie).

  Aquapark Hajduszoboszlo Węgry. Zjeżdżalnie Baseny Atrakcje Ceny PromocjeAquapark Hajduszoboszlo Węgry. Zjeżdżalnie Baseny Atrakcje Ceny Promocje

  Na gości czeka wiele atrakcji adrenalinowych: „Cztery tory”, „Kamikaze”, „Zjeżdżalnia wodna”, „Czarna dziura”, „Szalona rzeka”, „Wielka zjeżdżalnia”, „Wielka dziura”, „Tornado” i „Niagara”.

  W AquaParku Hajduszoboszlo oprócz licznych zjeżdżalni są 3 baseny oraz dzika rzeka.

  Dla dzieci jest mała zjeżdżalnia, zamek wodny, plac zabaw, są zanurzone w wodzie posągi zwierząt naturalnej wielkości.

  Premium Zona Hajduszoboszlo

  ● 2500 m2 powierzchnia tylko samych nowych basenów

  ● 1000 osób może jednocześnie korzystać z tego obiektu

  ● Basen „Plitvice” z wodospadami

  ● Liczne czaszy jacuzzi nad basenem Amazonia z widokiem

  ● Sztuczna fala w basenie Tahiti

  ● Bar wodny prosto w basenie

  ● Leżaki i parasole, zadaszone jurty

  Premium zona Hajduszoboszlo

  Czynne w sezonie letnim w godzinach 10:00 - 18:00 (godziny mogą ulec zmianie).

  Noclegi Hajduszoboszlo hotel Thermal
  Noclegi Hajduszoboszlo hotel Thermal

  Hajduszoboszlo Węgry, noclegi

  Hotele i baseny termalne stanowią jeden wielki kompleks uzdrowiskowy mogący obsłużyć ogromną liczbę gości. Hajduszoboszlo oferuje wygodne noclegi, które w połączeniu z profesjonalnym personelem i możliwościami, jakie dają baseny termalne, wpływa na decyzje klientów, co do wyboru miejsca wypoczynku. Można śmiało stwierdzić, że Węgry zyskały dużo dzięki Hajduszoboszlo.

  Hajduszoboszlo Hotel ThermalHajduszoboszlo Hotel Thermal

  Wielu klientów zainteresowanych regeneracyjnym wypoczynkiem kojarzy baseny termalne na Węgrzech. Warto więc wcześniej zarezerwować noclegi w Hajduszoboszlo i odpowiednio zaplanować wypad w to wyjątkowe miejsce.

  Noclegi dostępne w ofercie posiadają najwyższy standard obsługi, dzięki czemu wszyscy goście pozytywnie wspominają pobyt w Hajduszoboszlo Węgry.

  Opinie o Hajduszoboszlo

 • Polecam Hajduszoboszlo. Tak dużego kompleksu różnych basenów jeszcze nie spotkałam. Na każdy gust, na każdy wiek. Dziękuję za udany urlop w termach!

  Opinie biuro Medea
  Pani Agnieszka
 • Hajduszoboszlo i zaproponowany hotel po prostu idealny. Mieliśmy dużo miejsca, ładny widok, super jedzenie i wstępy na wszystkie możliwe baseny. Trzeba jechać minimum na tydzień, bo jak krócej, to nawet połowy atrakcji nie da się sprawdzić. Na pewno wrócimy!

  Opinie biuro Medea
  Pan Włodzimierz
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pobytu w Hajduszoboszlo. Gorąco polecam nie tylko ze względu na baseny termalne, ale również na lokalizację hotelu. Wszędzie blisko i najważniejsze, że za nic dodatkowo nie płaciliśmy!

  Opinie biuro Medea
  Pani Krystyna
 • Często zadawane pytania:

  Czy baseny w Hajduszoboszlo są otwarte?

  Tak, wszystkie baseny Hungarospa Hajduszoboszlo są czynne.

  Co nowego w Hajduszoboszlo?

  W roku 2021 od lipca będą dostępne nowe baseny strefy Premium Zona.

  Czym dojechać do hajduszoboszlo?

  Większość gości przyjeżdża autem. Proszę też sprawdzić nasze pakiety z dojazdem zorganizowanym z Polski.

  Ile kosztuje wstęp na baseny?

  Nasz pakiet Aqua All Inclusive zawiera wszystko w cenie: nocleg, wyżywienie, wstęp na kąpielisko, baseny termalne, Aquapalace, Aquapark, Premium Zona, parking, internet ... W cenie od 195 zł / osoba

  Hajduszoboszlo

  Sortuj według:

  Beke Hajduszoboszlo

  3. Beke Hajduszoboszlo
  Hajduszoboszlo Węgry

  0 opinie

  Hajduszoboszlo Hotel Beke 4* 4* hotel w Hajduszoboszlo. Beke tylko 200 metrów do kąpieliska centralnego w Hajduszoboszlo. Hotel Beke oferuje pokoje

  Cena od230,-zł Wybierz

  Hajduszoboszlo Mátyás Király
  Hajduszoboszlo Węgry

  0 opinie

  Mátyás Király Spa & Wellness Hotel***superior Hotel w Hajduszoboszlo położony około 250 metrów od kąpieliska centralnego w Hajduszoboszlo. Hotel Mátyás Király

  Cena od150,-zł Wybierz

  _Hajduszoboszlo Hotel Ambrozia
  Hajduszoboszlo Węgry

  0 opinie

  Hotel Ambrozia w Hajduszoboszlo Kameralny hotel otwarty w 2002 roku, hotel posiada 27 pokoi, zlokalizowany hotel Ambrozia blisko wejścia na

  Cena od130,-zł Wybierz

  _Hajduszoboszlo Hotel Aurum
  Hajduszoboszlo Węgry

  0 opinie

  Jeden z najnowszych hoteli w Hajduszoboszlo (otwarty w lipcu 2008). Oferuje pokoje 2-osobowe Standard, pokoje 2-osobowe Superior (z możliwością dostawki),

  Cena od195,-zł Wybierz

  _Hajduszoboszlo Hotel In
  Hajduszoboszlo Węgry

  0 opinie

  Hotel położony blisko wejścia na kąpielisko centralne w Hajduszoboszlo. Hotel IN w Hajduszoboszlo dzięki dogodnej lokalizacji oferuje łatwy dostęp do

  Cena od120,-zł Wybierz

  Sortuj według:

  Hajduszoboszlo 10% Zniżka
  Pakiet Świąteczny w Hajduszoboszlo minimum 3 noclegi w Hotelu Thermal Hajduszoboszlo. Pełny pakiet Aqua All Inclusive: wyżywienie 2x dziennie, kolacja wigilijna, wolny wstęp na baseny termalne, do Aqua Palace ...
  od osoby1180,-zł
  Gorący Sylwester na Węgrzech- Hajduszoboszlo Kraj: Węgry Miejscowość: Hajduszoboszlo Impreza: SYLWESTER Sylwester na Węgrzech – HungaroSpa Thermal Hotel***Superior. Słynne Węgierskie Spa, baseny z gorącą