• Słowacja
  • Trencianske Teplice
  • Euro
  • 115 km
  • 37-40°C
  • 240 km
  • 380 km
  • 530 km
  • 150 km

Trencianske Teplice

należą do najstarszych i najczęściej odwiedzanych uzdrowisk na Słowacji (pierwsza pisemna wzmianka o uzdrowisku Trencianske Teplice pochodzi z 1247). Zawdzięcza ono naturalnej siarczanej wodzie termalnej (ok 40 stopni) i uroczemu terenowi uzdrowiska.

Opieka lecznicza w uzdrowisku ma długoletnią tradycję i jest oparta przede wszystkim na wykorzystaniu naturalnej siarczkowej wody termalnej.

Oprócz wody (5 basenów z wodą termalną) wykorzystuje się szeroką paletę metod leczniczych z zakresu rehabilitacji leczniczej i fizjoterapii. Trencianske Teplice oferują łącznie ponad 80 rodzajów różnych zabiegów. 

Trencianske Teplice Słowacja specjalizują się w leczeniu i zapobieganiu schorzeń narządu ruchu, stanów pooperacyjnych i pourazowych, chronicznych schorzeń reumatycznych, niektórych chorobach cywilizacyjnych, chorobach zawodowych i w leczeniu łuszczycy.

Noclegi w Trencianskich Teplicach:

Hotel Krym ***

Najbardziej komfortowy dom leczniczy I kategorii znajduje się bezpośrednio w centrum miasta, całkowite obłożenie 250 łóżek, 5 pięter. Pokoje dwuosobowe w dwóch kategoriach: comfort - z balkonem (prysznic / wanna, WC, TV sat, radio, telefon, lodówka) i economy - bez balkonu (wanna, WC, TV sat, radio, telefon, lodówka). Wyżywienie w budynku. Gabinety lekarskie i zabiegi bezpośrednio w budynku. Recepcja czynna 24h, kawiarnia, bar espresso, klub nocny, fryzjer, pedicure, salon kosmetyczny, kantor wymiany walut, parking bezpośrednio przy domu, dostęp do internetu. Możliwość wypożyczenia rowerów.

Hotel Slovakia ***

Hotel Slovakia Thensianskie Teplice jest usytuowany w centrum miasta, bezpośrednio w strefie dla pieszych. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i park zdrojowy. Pokoje jedno i dwuosobowe z balkonem, TV-sat, telefon, prysznic (wanna)/WC. Wyżywienie w hotelu. Goście korzystają z zewnętrznego basenu. Zabiegi i kąpiele termalne 200 m od hotelu.

Atlantis**

Najbardziej lubiany dom kategorii II comfort znajduje się w centrum miasta Trencianske Teplice, ma ciche położenie, ma 2 piętra bez windy. Pokoje - jedno i dwuosobowe bez balkonu (prysznic, WC, TV sat, radio, telefon, lodówka). Wyżywienie w sąsiednim budynku Gurmán (ok 20 m). Gabinety lekarskie i zabiegi 100 - 200 m od budynku.