• Słowacja
  • Smrdaky
  • Euro
  • 190 km
  • choroby skóry
  • 350 km
  • 450 km
  • 600 km
  • 120 km

Uzdrowisko leczące Łuszczycę – Smrdaky Słowacja

Smrdaky położone w zachodniej Słowacji, w pobliżu miasta Senica, 90 km od Bratysławy i 225 km od granicy z Polską, słynie z leczniczej wody mineralnej, a jego nazwa pochodzi od silnie pachnących wód mineralnych i siarkowych borowin leczniczych.

Uzdrowisko Smrdaky założył w latach 1832 – 1833 baron Józef Vietoris, który polecił zbudować pierwszy budynek uzdrowiskowy i pałac dla zamożnych gości. Pałac ten, po rekonstrukcji i modernizacji, służy do dzisiaj jako dom leczniczy.

Dzięki niespotykanej zawartości siarkowodoru w smrdackiej wodzie, uzdrowisko skutecznie leczy choroby skóryłuszczyca, egzema, trądzik, atopowe zapalenie skóry i inne choroby skóry. Na świecie nie istnieje bardziej odpowiedniego i skutecznego miejsca do leczenia przewlekłych chorób skóry.

Borowiny siarkowe w Smrdakach pozwalają na leczenie chorób układu ruchu i reumatycznych. W indywidualnym balneorehabilitacyjnym programie leczniczym oprócz wód mineralnych i borowin siarkowych wykorzystywana jest w Uzdrowisku Smrdaky też hydroterapia, elektroterapia, masaże i inne

Noclegi Smrdaky Słowacja:

Hotel Morava *** - Smrdaky

położony jest na wzgórzu, z pięknym widokiem na park uzdrowiskowy. Hotel został całkowicie odremontowany w 2001 roku i oferuje komfortowe zakwaterowanie w 36 pokojach dwuosobowych oraz 4 apartamentach kategorii Comfort. W hotelu: kino, poczta, sklep z pamiątkami, biblioteka, sejf, fax, internet, pralnia, transfery, bezpłatny parking.

Wyposażenie pokoju: łazienka, tv SAT, lodówka.

Śniadanie w formie bufetu, obiady i kolacje serwowane w hotelowej restauracji Vietoris.

Spa Hotel Central ** Smrdaky -

położony jest w centrum uzdrowiska. Hotel został całkowicie odremontowany w 2005 roku i oferuje komfortowe zakwaterowanie w 21 pokojach dwuosobowych oraz 4 apartamentach kategorii Standard. W hotelu: kino, poczta, sklep z pamiątkami, biblioteka, sejf, fax, internet, pralnia, transfery, bezpłatny parking.

Wyposażenie pokoju: łazienka, tv SAT, lodówka.

Śniadanie w formie bufetu, obiady i kolacje serwowane w hotelowej restauracji Vietoris.

Spa Hotel Vietoris **+ w Smrdakach

nazwa pochodzi od założyciela Uzdrowiska Smrdaky. Hotel Vietoris oferuje komfortowe zakwaterowanie w 19 jedno- i dwuosobowych pokojach, trzech apartamentach i ośmiu odnowionych pokojach typu Superior.
W hotelu: kino, poczta, sklep z pamiątkami, biblioteka, sejf, fax, internet, pralnia, transfery, bezpłatny parking.

Wyposażenie pokoju: łazienka, tv SAT, lodówka.

Śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja w hotelowej restauracji Vietoris. W hotelu jest również bar z tarasem letnim.

Smrdaky Słowacja Cennik

Leczenie Łuszczycy
Pakiety
23.10. -
16.12.2016
28.08. -
22.10.2016
do
27.08.2016
Klasyczny
2 zabiegi dziennie
229 zł249 zł270 zł
Intensywny
4-5 zabiegów dziennie
281 zł302 zł324 zł

Cena za 1 nocleg od osoby w pokoju 2-osobowym.

Dostępne akcje: 14 nocy w cenie 13; 21 w cenie 19 oraz 28 w cenie 25.

Cena zawiera: ● noclegi w uzdrowisku Smrdaky; ● pełne wyżywienie 3x dziennie; ● konsultacje lekarskie; ● opieka lekarska; ● zabiegi lecznicze (indywidualny program leczenia łuszczycy. Klasyczny 2 zabiegi dziennie. Intensywny 4-5 zabiegów dziennie); ● pakiet Intensywny zawiera badania i testy laboratoryjne; ● program kulturalny; ● wstęp na fitness.