Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Termy Słowacja

Termy Słowacja
Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Termy Słowacja

Co sprawia, że woda w termach na Słowacji jest tak zdrowa?

Odpowiedź: Dużo minerałów i dużo ciepła. Oto kilka sposobów, aby rozkoszować się w termach Słowacja relaksując się z korzyścią dla zdrowia.

Duża zawartość różnych minerałów rozpuszczonych w wodach do kąpieli w termach Słowackich.

Chociaż nie musisz nic specjalnie robić, wystarczy zanurzyć się w basenach, aby uzyskać korzyści, poniższe wskazówki i informacje poprawią twoje samopoczucie podczas pobytu w termach Słowackich:

weekend spa

● Woda jest łagodząca. Baseny w termach zwykle mają temperaturę między 28 ° a 40 °C. Ciepła woda z zawartością minerałów łagodzi obolałe mięśnie i stawy. Basen jest idealnym środowiskiem do rozciągania i rozluźniania ucisku w nogach, biodrach, ramionach i plecach.

● Magia minerałów. Twoja skóra biernie wchłania dobroć mineralną. Chlorek sodu, siarczan potasu i siarczan wapnia należą do najliczniejszych rozpuszczonych minerałów w termach na Słowacji. Po prostu relaksując się w basenach, możesz złagodzić objawy zapalenia stawów, fibromialgii, astmy, chorób skóry i depresji!

● Lecznicze ciepło. Baseny w termach Słowacji nie przez przypadek nazywane leczniczymi. Pływanie lub relaks w basenach termalnych na Słowacji podnosi temperaturę ciała, co pomaga naturalnie eliminować toksyny, zwiększyć przepływ krwi i obniżać ciśnienie krwi.

● Przed zabiegiem. Termy Słowacja oferuję dużo różnego rodzaju zabiegów. Przed masażem lub zabiegiem spa poświęć 15-20 minut na relaks w basenie, pozwól ciepłej wodzie rozluźnić napięte mięśnie. Następnie terapeuta może dodatkowo złagodzić wszelkie pozostałe napięcia.

● Pomiń płukanie. Jeśli chcesz, pozostaw minerały z wody termalnej na skórze po przebywaniu w basenie. Minerały, zarówno w postaci rozpuszczonej, jak i wysuszonej, są skuteczne w wielu dolegliwościach skóry, w tym na trądzik i wyprysk.

Rajecke Teplice Słowacja Spa, Baseny TermalneRajecke Teplice Słowacja Spa, Baseny Termalne

● Kuracja pitna. W większości term na Słowacji dostępna również woda mineralna z lokalnych źródeł. Minerały są zarówno dobre dla twojego organizmu wewnątrz, jak i na zewnątrz, pomagając w utrzymaniu zdrowego pH w organizmie, właściwej równowadze elektrolitów i produkcji kolagenu.

Termy Słowacja to idealne połączenie wypoczynku z korzyścią dla zdrowia.

Zastanawiasz się które termy Słowackie odpowiednie dla Ciebie – zadzwoń lub napisz do nas!

Biuro Medea Centrum Zdrowego wypoczynku od 2006 roku specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju pakietów wypoczynkowych i leczniczych w termach na Słowacji.

Oksana Jaśnicka Medea
Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Więcej artykułów tego autora

Noclegi Hajduszoboszlo
Woda termalna włosy