Turnusy z dojazdem na Baseny Termalne Słowacja

Zapraszamy do sprawdzenia wolnych miejsc i terminów na pobyt na basenach termalnych, w sanatoriach, Spa i AquaParkach na Słowacji z dojazdem autokarem / minibusem.

Zapewniamy dla Państwa usługę zorganizowaną kompleksowo:
bezpieczny przejazd komfortowym minibusem z poszczególnych miejscowości do polecanych hoteli w termach na Słowacji
pomoc w recepcji przy zakwaterowaniu, pokażemy na miejscu szczegóły korzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji i usług, baseny, restauracja, zabiegi, Spa, ciekawe wycieczki, odpowiemy na pytania.
wyżywienie
Wstęp na baseny termalne i Spa
Odbieramy Państwa z hotelu na Słowacji i bezpiecznie dowozimy do domu.

Turnus Besenova z dojazdemTermin 31.10.2019 - 04.11.2019

Od Osoby1190 zł

5-dniowy pakiet, hotel na basenach

Pakiet zawiera:

 • przejazd do hotelu Besenova
 • pomóc w zakwaterowaniu
 • 4 noclegi w Besenova Słowacja
 • śniadania
 • 5 dni wolny wstęp na baseny termalne
 • 5 dni wolny wstęp do Aquaparku
 • 3 godziny dziennie wstęp na sauny
 • Przejazd z hotelu do Polski

Więcej o Termach Besenova

Turnus Tatralandia z dojazdemTermin 31.10.2019 - 04.11.2019

Od Osobyod 1170 zł

5-dniowy pakiet, hotel na basenach

Pakiet zawiera:

 • przejazd do Tatralandii
 • pomóc w zakwaterowaniu
 • 4 noclegi w apartamentach Tatralandia
 • śniadania
 • 4 dni wolny wstęp na baseny termalne
 • 5 dni wolny wstęp do Aquaparku
 • zniżka na sauny
 • Przejazd z Tatralandii do Polski

Więcej o Tatralandii

Turnus Piestany z dojazdemTermin 03.11.2019 - 10.11.2019

Od Osoby2100 zł

tygodniowy pakiet leczniczy z basenem termalnym

Pakiet zawiera:

 • przejazd do Uzdrowiska Piestany
 • pomóc w zakwaterowaniu
 • 7 noclegów w Sanatorium Piestany
 • śniadania i obiadokolacje
 • wolny wstęp na baseny termalne hotelowe
 • konsultacja lekarska
 • 15 zabiegów / osoba / pobyt
 • Przejazd z Piestan do Polski

Więcej o Termach Besenova

Dlaczego jedziemy na Baseny Termalne do Słowacji

Naturalne gorące geotermalne źródła, zwane także źródłami termalnymi, od wieków są wykorzystywane do leczenia i odnowy biologicznej. Rzymianie budowali wokół źródeł świątynie i miasteczka.

Naturalne gorące źródła mają wiele do zaoferowania fanom odnowy biologicznej. Ale co kryje się za naszą miłością do tych bogatych w minerały źródeł i dlaczego są one lepsze niż zwykłe moczenie w podgrzewanym basenie?

Rdzeń Ziemi jest gorący. Im głębiej, tym cieplej. Naturalne gorące źródło pojawia się, gdy woda wnika w ziemię, ogrzewa się geotermicznie z magmy i wraca na powierzchnie. Podczas gdy woda przepływa przez podziemne strumienie lub skały, wchłania różne naturalne minerały, co sprawia, że gorące źródła są tak zdrowe.

Korzystny wpływ wody termalnej

Gorące źródła kurują z powodu ich ciepłej temperatury, która łagodzi ból mięśni, łagodzi stres, ale również z powodu minerałów zawartych w wodzie. Niektóre z leczniczych minerałów i soli, które posiadają gorące źródła, to: sole wapnia i magnezu, selen, siarka, sole litu, cynk i żelazo. Ponieważ woda termalna jest naturalnie podgrzana, może pomieścić więcej rozpuszczonych soli i minerałów niż zwykła woda.

Polecamy pobyt w basenach z wodą termalną w celu kuracji chorób skóry, przy problemach z mięśniami i stawami, jest to ulga w stresie, oraz najlepszy naturalny sposób detoksykacji.

Czym jedziemy na Baseny Termalne

Dojazd na baseny termalne (bezpośrednio do hotelu w termach) zapewniamy komfortowym i bezpiecznym minibusem 9-osobowym Ford Tourneo Custom z 2018 roku.

Klimatyzacja na przód i tył; radio 10 głośników; ciemne szyby w tylnej części; wejścia USB dla pasażerów – podczas podróży można podładować swoje telefony.

dojazd busem
dojazd busem
dojazd busem
Kontakt w Polsce

kom. 796 092 236

kontakt mailowy

biuro[malpa]medeacentrum.pl

Noclegi na  Słowacji z dojazdem Termy Spa i Aquaparki

Noclegi rezerwujemy tylko w komfortowych hotelach bezpośrednio w termach, przy aquaparkach. Zapełniamy bezpośredni dostęp z hotelu na baseny termalne i Spa, wyżywienie, zabiegi i inne atrakcje na miejscu

Termy Besenova
Cena od250,-zł

Besenova Galeria Thermal
Besenova Słowacja

Hotel Galeria Thermal Besenova Najnowszy i najbardziej komfortowy hotel w Termach Besenova. Hotel Galeria Thermal położony na terenie kąpieliska Besenova

Turnusy Lecznicze na  Słowacji Sanatorium z Dojazdem

Noclegi rezerwujemy tylko w komfortowych hotelach sanatoryjnym bezpośrednio w termach uzdrowiskowych. Zapełniamy bezpośredni dostęp z hotelu na baseny termalne, wyżywienie, zabiegi lecznicze i inne atrakcje sanatoryjne.

Po kompletnym badaniu przez lekarza sanatorium na Słowacji zostanie utworzony indywidualny program leczniczy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu medycznego specjaliści otrzymują najdokładniejsze dane o stanie zdrowia pacjenta.

Zabiegi balneologiczne (hydromasaż, kąpiele termalne, mineralne) są idealne do leczenia stawów, układu nerwowego, układu mięśniowo-szkieletowego, a także do wzmacniania organizmu, przyspieszania metabolizmu, aktywacji krążenia krwi, poprawy odporności i normalizacji snu.

W niektórych chorobach fizjoterapia jest często jedyną skuteczną metodą leczenia.

Pieszczany Słowacja Baseny Termalne PiestanyPieszczany Słowacja Baseny Termalne Piestany

Dzięki tej metodzie skutecznie leczy się wiele chorób: serce i naczynia krwionośne, układ mięśniowo-szkieletowy, przewód pokarmowy, układ oddechowy, układ moczowo-płciowy, różne procesy zapalne.
Stosują się w sanatoriach na Słowacji również okłady borowinowe.

Nasze ponad dziesięcioletnie (od 2006 roku) doświadczenie w branży turystyki uzdrowiskowej i medycznej przekładamy na zestaw kompetencji, które pozwalają na elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do każdego klienta. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań dopasujemy propozycję sanatorium w celu zapełnienia najlepszej skuteczności leczenia i zadowolenia klienta.

Kontakt w Polsce

kom. 796 092 236

kontakt mailowy

biuro[malpa]medeacentrum.pl

  Imię i Nazwisko:

  Telefon:

  E-mail:

  Ilość dorosłych:

  Ilość i Wiek dzieci

  Termin Pobytu:

  Treść:

  Jak dojechać na Słowację

  Dojazd od drzwi do drzwi (Door-to-door)

  Jeżeli interesuje Państwa wyjazd w grupie 5-8 osób w dogodnym terminie, którego aktualnie nie posiadamy na liście – zorganizujemy i dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb.

  Wygodny sposób dojazdu na termy i uzdrowiska na Słowacji. W zależności od ilości osób rezerwujących noclegi na Słowacji usługa jest realizowana za pomocą minibusu (5-8 pasażerów), dojazd busem (9-20 pasażerów) lub transport autokarem (dla większych grup).

  Cena przewozu zależy od ilości pasażerów, miasta wyjazdu, długości pobytu w hotelu na Słowacji.

  Transport do Słowacji door to door jest bardzo wygodny. Nie musisz już tracić czasu na zakup biletów, na dojazd do dworca, na przesiadki po drodze. Wszystko załatwimy za Ciebie: odbierzemy ze wskazanego miejsca i dowieziemy prosto do Sanatorium czy Aquaparku na Słowacji. Na miejscu okażemy pomóc w zakwaterowaniu, wytłumaczymy wszystkie wątpliwości odnośnie korzystania z basenów termalnych, zabiegów, spa i innych dostępnych usług. Po odpoczynku, leczeniu i wykwaterowaniu z hotelu na Słowacji tak samo szybko, bezstresowo i wygodnie wracasz do domu.