Baseny Termalne Słowacja, WęgryBaseny Termalne Słowacja, Węgry
Forgot password?

Walentynki Termy Spa Słowacja

Walentynki w Termach
Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Walentynkowy pakiet romantyczny zawiera wszystko co można zapragnąć w Święto Zakochanych w termach i spa, wszystko, co jest potrzebne, aby rozpalić ogień w twoim związku.

Zaskocz kogoś wyjątkowego kilkudniowym wyjazdem w termy na Walentynki.

Komfortowe noclegi bezpośrednio przy basenach termalnych w Spa na Słowacji. Wyśmienite wyżywienie. Wolny wstęp na termy… Ten pakiet można na życzenie uzupełnić romantycznymi zabiegami dla Niej / dla Niego / dla Pary.., szampan, owoce..

Jest coś niesamowicie romantycznego w zimowych wakacjach w termach na Słowacji – oszałamiająca górska sceneria dookoła, jazda na nartach i snowboardzie, wspólne pływanie w naturalnych wodach geotermalnych.

Parujące baseny termalne są naturalnie romantycznym miejscem.

Termy Spa Słowacja

Wieczory wspólnie spędzone w gorących źródłach to także piękna i romantyczna okazja, aby razem przegonić stres i zmęczenie.

Każdy nasz pakiet na Święto Zakochanych w termach na Słowacji obejmuje wstęp do słynnych basenów termalnych.

W chłodne zimowe wieczory para z gorących źródeł daje wrażenie otulenia chmurą. Poświęć trochę czasu na pływanie w gęstej wodzie bogatej w minerały, przejdź wzdłuż basenu w parze i podziwiaj widoki na ośnieżone góry w ciągu dnia i nocne niebo po zmroku. Gotowy na romans? Zaplanuj swój romantyczny pobyt w termach i spa już dziś.

Oksana Jaśnicka Medea
Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Więcej artykułów tego autora

Noclegi Hajduszoboszlo
Woda termalna włosy