Bezpieczne Baseny Termalne
Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Baseny termalne i spa. Które wybrać w roku 2021?

Gdzie jest bezpieczniej, ale też gdzie wakacje 2021 będą pełne atrakcji?

Odpowiadamy na te pytania oraz wyszczególniamy:

1. Które sprawdzone obiekty w aquaparkach są polecane dla rodzin z dziećmi.

2. Które termy lepiej wybrać na pobyt romantyczny we dwoje.

3. Doradzimy osobom pragnącym zdrowego wypoczynku, który sanatorium z basenami termalnymi jest odpowiedni i bezpieczny w zależności od oczekiwań i potrzeb zdrowotnych.

Wszystkie ośrodki, które proponujemy są sprawdzone przez nas ale najważniejsze – sprawdzone przez naszych klientów, korzystających z usług biura zdrowego wypoczynku Medea od roku 2006.

Niektóre obiekty dodaliśmy do naszej oferty z polecenia naszych stałych klientów.

Część hoteli musieliśmy usunąć z oferty z powodu negatywnych opinii naszych wiernych klientów.

Jakie termy wybrać w roku 2021? Wracamy do normalności!

Baseny termalne, spa, termy i aquaparki są czynne. Możemy korzystać z saun oraz zabiegów. Hotele, spragnione swoich gości, działają pełną parą. Granice są otwarte… Jedziemy!

1. Beszeniowa Słowacja

Termy Besenova położone blisko granicy polsko-słowackiej.

Dla rodzin: liczne baseny, zjeżdżalnie, atrakcje wodne, góry, rowery. Posiadamy apartamenty rodzinne bezpośrednio przy basenach z wolnym wstępem do aquaparku..

Dla par: Komfortowe pokoje 2-osobowe prosto przy basenach, posiadamy pokoje z jacuzzi, pokoje z prywatnym tarasem i bezpośrednim przejściem na baseny, rytuały saunowe, wino, owoce, spa i góry..

Dla zdrowia: baseny termalne z wysoką zawartością minerałów, naturalnie ciepłe i gorące – to lekarstwo na wiele dolegliwości a szczególnie na bóle stawów, kręgosłupa, mięśni, po kontuzjach i urazach

Kontakt w Polsce: 796 092 236

Aquapark Besenova Słowacja Baseny Termalne noclegi w Hotelu Besenova bezpośrednio termy BeszeniowaAquapark Besenova Słowacja Baseny Termalne noclegi w Hotelu Besenova bezpośrednio termy Beszeniowa

2. Hajduszoboszlo Węgry

Dla rodzin: największe kąpielisko z basenami termalnymi na Węgrzech oraz w tej części Europy. Dużo basenów, różne baseny tematyczne, kryte baseny i otwarte, kompleks Aqua Palace w Hajduszoboszlo, Aquapark z ekstremalnymi zjeżdżalniami..

Dla par: relaksujące termy, baseny i Spa, wspaniałe węgierskie wino, jedzenie, romantyczne zabiegi..

Dla zdrowia: Hajduszoboszlo to znane uzdrowisko na Węgrzech. Bogate w minerały geotermalne źródła  mają bardzo dobry wpływ na stany zapalne i schorzenia stawów, stany zapalne kręgosłupa, bóle nerwowe, stany zapalne nerwów, bóle mięśniowe, urazy kości, urazy sportowe, przewlekłe choroby narządów płciowych, bezpłodność, przewlekłe choroby skórne.

Rezerwuj nasz pakiet Aqua All Inclusive i korzystaj z basenów bez ograniczeń!

Kontakt w Polsce: 796 092 236

Hajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w HajduszoboszloHajduszoboszlo Węgry. Baseny Termalne, Aqua Park, Aqua Palace. Noclegi w Hajduszoboszlo

3. Tatralandia Słowacja

Dla rodzin: Tatralandia to jedna z najlepszych opcji pobytu w termach z dziećmi. Noclegi w Apartamentach lub domkach bezpośrednio przy aquaparku, nasz pakiet Aqua All Inclusive z wolnym wstępem na baseny, zjeżdżalnie, do Tropical Paradise. Bardzo dużo atrakcji (nie tylko wodnych) dla dzieci oraz dla rodziców..

Dla par: posiadamy noclegi przy aquaparku w standardzie De Luxe. wSPAniałe termy, sauny, zabiegi, wino, góry..

Dla zdrowia: w Tatralandii są baseny z wodą geotermalną, która pozytywnie wpływa na nasz organizm. Tatralandia odpowiednia dla odpoczynku aktywnego. W celach leczniczych zaproponujemy Państwu inne obiekty w termach.

Kontakt w Polsce: 796 092 236

Tatralandia Słowacja Aquapark Baseny Termalne Atrakcje Zjeżdżalnie Noclegi PromocjeTatralandia Słowacja Aquapark Baseny Termalne Atrakcje Zjeżdżalnie Noclegi Promocje

4. Pieszczany Słowacja

Dla rodzin: w Piestanach posiadamy komfortowe apartamenty z możliwością zakwaterowania z dziećmi. Uzdrowisko nie oferuje specjalnych atrakcji dla dzieci, dla rodzin zaproponujemy inne odpowiednie termy.

Dla par: komfortowe noclegi od 3* do 5* bezpośrednio w termach, luksusowe Spa, zabiegi, relaks z korzyścią ..

Dla zdrowia: Piestany to jedno z najbardziej skutecznych i znanych uzdrowiska na Słowacji. Woda geotermalna, słynna pieszczańska borowina lecznicza, duża baza zabiegowa, wszystko pod jednym dachem. Skontaktuj się z nami, sprawdzimy czy Piestany to odpowiednie miejsce dla spełnienia Twoich oczekiwań..

Kontakt w Polsce: 796 092 236

Pieszczany Słowacja Baseny Termalne PiestanyPieszczany Słowacja Baseny Termalne Piestany

5. Heviz Węgry

Największe w Europie jezioro termalne.

Dla rodzin: posiadamy w hotelu 4* apartamenty do 50 m.kw. Niektóre hotele z naszej oferty w Heviz posiadają własny kompleks basenów i atrakcji wodnych. Spacery, rowery, 9 km do Balatonu..

Dla Par: komfortowe pokoje Superior, wysoki standard Spa

Dla zdrowia: skład leczniczej wody jeziora Heviz oraz rozpuszczone w niej lecznicze składniki borowiny torfowej, pokrywające dno jeziora, dają szerokie możliwości stosowania skutecznych zabiegów fizjoterapii. Woda ze źródeł geotermalnych przepływa przez 7 metrową warstwę torfu, zawarte w nim związki chemiczne i organiczne powodują, że woda termalna w Heviz jest unikatowa w skali światowej.

Kontakt w Polsce: 796 092 236

Heviz Węgry Jezioro TermalneHeviz Węgry Jezioro Termalne

Który hotel Spa w termach najlepszy właśnie dla Ciebie?

“57” – tyle dobrych hoteli w termach posiadamy w swojej ofercie. Powyżej znajdują się te obiekty, które klienci biura zdrowego wypoczynku Medea wybierają najczęściej, polecają i do których wracają.

“Do -30%”. Na rezerwację pobytu w naszych termach udzielamy najlepsze możliwe zniżki dzięki wieloletniej owocnej współpracy z najlepszymi hotelami na Słowacji i Węgrzech.

“7 z 10” rezerwacji dokonują klienci, dla których to już kolejna rezerwacja w naszym biurze zdrowego wypoczynku Medea. Dziękujemy naszym stałym klientom za zaufanie!

“100%” Nasze doświadczenie, wiedza, stały kontakt z każdym hotelem, uzdrowiskiem i oczywiście kontakt z klientami pozwoli dobrać najbardziej odpowiedni właśnie dla Twoich oczekiwań obiekt w termach, hotel, pokój, pakiet pobytowy, termin, cena… wszystko będzie skrojone na miarę pod kątem Twoich właśnie potrzeb.

“1 zł” Dopasujemy wszystkie szczegóły tak aby każda zainwestowana w zdrowy wypoczynek złotówka przyniosła największe korzyści – zadowolenie, zdrowie, miłe wspomnienia

Zadzwoń! Napisz do nas!

Zaktualizowano: autor Oksana Jaśnicka

Więcej artykułów tego autora

Woda termalna włosy
Premium Zona Hajduszoboszlo