Najlepsze baseny termalne Słowacja

Sprawdzamy wszystkie dostępne obiekty turystyczne, termy, gorące źródła, hotele i spa na Słowacji. Piszemy o wszystkich, wydzielamy najlepsze.

Dlaczego możemy tworzyć ten ranking?

Działamy w turystyce zdrowotnej i Spa od 2006 roku.

Termy, Spa i Uzdrowiska to nasza specjalność. W ciągu tych 15 lat sprawdziliśmy setki obiektów osobiście i kilkukrotnie.

Każdego roku powyżej tysiąca osób, naszych Klientów, odwiedza polecane przez nas termy. Goście dzielą się opinią, która ma największy wpływ na ranking.

Termy Węgry

Nie tylko Budapeszt, wino węgierskie czy gulasz. Węgry są znane też za sprawą ciepłych źródeł, leczniczych basenów i wspaniałych aquaparków.

Nasza misja – bierzemy odpowiedzialność na siebie!

To my odpowiadamy za to, by pieniądze klientów przeznaczone na urlop nie zostały zmarnowane.

Odpowiadamy za jakość każdej usługi, którą polecamy. Odpowiadamy za swoje działania, ale też za decyzje klientów, którym doradzamy.

Gwarantujemy najwyższą jakość i wiarygodność w najniższej cenie, adekwatnej do poziomu usług.

Besenova Słowacja

Termy i Aquapark na Słowacji blisko granicy Polski. Komfortowe noclegi bezpośrednio w termach. Kompleks basenów krytych i odkrytych, duże zjeżdżalnie, kompleks saun, zabiegi SPA.

Noclegi w hotelu Besenova bezpośrednio w termach.
Pokoje dla Par, Apartamenty dla Rodzin.

Hajduszoboszlo Węgry

Hajduszoboszlo to największe kąpielisko termalne i Spa na Węgrzech położone na 30 ha. Baseny termalne kryte i otwarte, Aqua Palace, Aqua Park, zabiegi, wyśmienite wyżywienie i noclegi w Hajduszoboszlo.

Hotele 4* i 3* Aqua All Inclusive!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo rezerwacji – rzetelnie informujemy o dostępnych usługach, ograniczeniach i warunkach pobytu.

Bezpieczeństwo płatności – nie potrzebujemy karty kredytowej. W razie braku możliwości wyjazdu z powodu epidemii – wszystkie płatności są zwracane!

Jakość

Tylko sprawdzone Termy, Aquaparki Spa i Uzdrowiska. Wysoki standard noclegów, wyżywienia, basenów, zabiegów i innych usług

Noclegi w termach przy basenach termalnych:

Sprawdź aktualne informacje o stanie epidemiologicznym na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Jakie będą wakacje ..

WAKACJE A KORONAWIRUS >>

Pobyt w jednym z ośrodków termalnych lub uzdrowiskowych to nie tylko wypoczynek i miłe spędzenie czasu – to również regeneracja, dbanie o zdrowie i wzmocnienie odporności…”

Tatralandia Słowacja

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia na Słowacji. Duży kompleks basenów krytych i otwartych, w tym też baseny termalne.
26 zjeżdżalni dla każdego, kompleks saun i Spa, zabiegi.

Noclegi Tatralandia przy aqua parku, piękne widoki na okoliczne Tatry. Specjalne pakiety z 20% zniżką oraz wolnym wstępem na termy..

Sanatorium Truskawiec Ukraina

Truskawiec Ukraina

Turnusy lecznicze do Truskawca. Pakiety z dojazdem do Sanatorium w Truskawcu, pełnym wyżywieniem, konsultacją lekarską, zabiegami leczniczymi.

Transport autokarowy, lotniczy, od drzwi do drzwi. Komfortowe sprawdzone hotele sanatoryjne w Truskawcu.   Sprawdź dostępne terminy

Uzdrowisko Sanatorium Spa

Skuteczne Sanatoria

Osobiście odwiedzamy przedstawione sanatoria i uzdrowiska. Sprawdzamy bazy medyczne kurortów. Testujemy Zabiegi. Odwiedzamy restauracje. Wszystko po to, aby udzielić Ci najbardziej aktualne i przydatne porady.

Nie jesteś pewien jaki sanatorium wybrać? Nie wiesz, jak zarezerwować? Zadzwoń do nas!

Popularne wpisy na blogu termalnym:

Premium Zona Hajduszoboszlo

Nowe Baseny Hajduszoboszlo

Status największego kąpieliska spa z basenami termalnymi w Europie zobowiązuje kompleks Hungarospa w Hajduszoboszlo na Węgrzech do ciągłego rozwoju, d…
WIĘCEJ
Źródła termalne

Źródła termalne

Od tysięcy lat ludzie korzystają ze źródeł termalnych i mineralnych do kąpieli, picia, aplikacji, w celu poprawy swojego zdrowia, samopoczucia i wyglą…
WIĘCEJ